TANEC NA LIPTOVE

ONLINE PRIHLÁŠKA DO TANEČNÉHO KURZU
Detailný rozpis nachádzajúcich kurzov nájdete na tanecnaskolaingris.sk/eventy
Ak ste z Liptova a hľadáte tanečnú školu s tradíciou, kvalitnými učiteľmi a najvýhodnejším pomerom medzi cenou a kvalitou vyučovania, ste na správnom mieste. Sme najstaršia tanečná škola na Slovensku, založená dodnes najúspešnejším profesionálnym tanečným párom v histórii Československa, Petrom Ingrišom a Tatianou Drexlerovou už v roku 1991. Túto jeseň otvárame v Sokolovni na Hradnej ul. v Liptovskom Hrádku nielen základné kurzy pre začiatočníkov ale aj technickejšie zamerané kurzy pre pokročilejších.
ONLINE PRIHLÁŠKA DO TANEČNÉHO KURZU
Kurzy v Liptovskom Hrádku prebiehajú každú stredu od 17:00 – 19:30. Zápis do kurzov začína 20. septembra. Predpokladaný začiatok kurzu v Sokolovni na Hradnej v Liptovskom Hrádku je v stredu 27. septembra 2017.
Detailný rozpis nachádzajúcich kurzov nájdete na tanecnaskolaingris.sk/eventy
Ak Vám napriek všetkému skupinové hodiny tanca nevyhovujú, skvelou alternatívou sú súkromné hodiny v časoch, ktoré si sami zvolíte. Mnohí ľudia sú prekvapení, koľko času a peňazí sa tak ušetri a aké jednoduché je učiť sa tancovať nie v skupinových lekciách, ale súkromne. Kontaktujte nás, určite sa dohodneme….

Tanečná škola Ingriš – Spoločenské tance, argentínske tango, salsa, bachata a viac