TANEC V MARTINE

Detailný rozpis nachádzajúcich kurzov nájdete na tanecnaskolaingris.sk/eventy
ONLINE PRIHLÁŠKA DO TANEČNÉHO KURZU
Ak ste z Martina a hľadáte tanečnú školu s tradíciou, kvalitnými učiteľmi a najvýhodnejším pomerom medzi cenou a kvalitou vyučovania, ste na správnom mieste. Sme najstaršia tanečná škola na Slovensku, založená dodnes najúspešnejším profesionálnym tanečným párom v histórii Československa, Petrom Ingrišom a Tatianou Drexlerovou už v roku 1991. Tuto jeseň otvárame nielen základné kurzy pre začiatočníkov ale aj technickejšie zamerané kurzy pre pokročilejších.
ONLINE PRIHLÁŠKA DO TANEČNÉHO KURZU
Zápis do kurzov v Martine začína 19. septembra. Predpokladaný začiatok kurzu je v utorok 26. septembra 2017. Kurzy sa konajú v Dome Odborov Strojár č.m. 404, na Vajanského námestí.
O obsahu našich kurzov a našej vlastnej unikátnej metodike vyučovania tanca sa dozviete na domovskej stránke www.tanecnaskolaingris.sk.
Ak Vám z nejakého dôvodu skupinové hodiny nevyhovujú, skvelou alternatívou sú súkromné hodiny v časoch, ktoré si sami zvolíte. Mnohí klienti sú prekvapení, koľko času a peňazí sa tak ušetri a aké jednoduché je učiť sa tancovať nie v skupinových lekciách, ale súkromne. Kontaktujte nás, určite sa dohodneme….

Ak už ste absolvovali aspoň jeden z 10 týždňových kurzov pre začiatočníkov, alebo nejaký iný kurz párových tancov v inej škole, môžete skúsiť jeden z našich pokračovacích kurzov alebo workshopov.

Detailný rozpis nachádzajúcich kurzov nájdete na tanecnaskolaingris.sk/eventy

Duševták o.z – ponúkame členom spoločenské tance, argentínske tango, salsa, bachata a viac