TANEC V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Detailný rozpis nadchádzajúcich kurzov nájdete na tanecnaskolaingris.sk/eventy
ONLINE PRIHLÁŠKA DO TANEČNÉHO KURZU
Ak ste z Považskej Bystrice a hľadáte tanečnú školu s tradíciou, kvalitnými učiteľmi a najvýhodnejším pomerom medzi cenou a kvalitou vyučovania, ste na správnom mieste. Sme najstaršia tanečná škola na Slovensku, založená dodnes najúspešnejším profesionálnym tanečným párom v histórii Československa, Petrom Ingrišom a Tatianou Drexlerovou už v roku 1991. Tuto jeseň otvárame nielen základné kurzy pre začiatočníkov ale aj technickejšie zamerané kurzy pre pokročilejších. Tuto jeseň otvárame nielen základné kurzy pre začiatočníkov ale aj technickejšie zamerané kurzy pre pokročilejších.
ONLINE PRIHLÁŠKA DO TANEČNÉHO KURZU
Zápis do kurzu v Považskej Bystrici začína v utorok 19. septembra. Kurz začína v piatok 26. septembra.
Naše kurzy párových tancov v Považskej Bystrici prebiehajú každý piatok od 17:00 – 19:30, v Bowling Centre na Krytej plavárni.
Ak Vám napriek všetkému uvedené časy nevyhovujú, skvelou alternatívou sú súkromné hodiny v časoch, ktoré si sami zvolíte. Mnohí ľudia sú prekvapení, koľko času a peňazí sa tak ušetri a aké jednoduché je učiť sa tancovať nie v skupinových lekciách, ale súkromne. Kontaktujte nás, určite sa dohodneme….
Ak už ste absolvovali aspoň jeden z 10 týždňových kurzov pre začiatočníkov, alebo nejaký iný kurz párových tancov v inej škole, môžete skúsiť jeden z našich pokračovacích kurzov. Viac o obsahu a nasej unikátnej, veľmi efektívnej metodike učenia tanca v našich kurzoch pre dospelých sa dozviete na domovskej stránke www.tanecnaskolaingris.sk.
Detailný rozpis nadchádzajúcich kurzov nájdete na tanecnaskolaingris.sk/eventy